MENU

Zapraszamy do współpracy blogerów, influencerów oraz osoby z pasją do mody i stylizacji! Jesteśmy sklepem eSukienki, specjalizującą się w sprzedaży odzieży damskiej najwyższej jakości. Chcemy zaoferować nasze produkty szerszej publiczności poprzez współpracę z aktywnymi osobami w mediach społecznościowych.

Szukamy ludzi z pasją i chęcią dzielenia się swoimi pomysłami na modę, którzy chcą z nami współpracować. Chcesz poznać i pokazać swoim obserwatorom nasze kolekcje, pomóc w promocji naszej marki oraz poznać naszą społeczność? Jesteśmy zainteresowani właśnie Tobą!

Oferujemy atrakcyjne warunki współpracy, m.in. dostęp do naszych produktów, umieszczanie linków i zdjęć na swoim profilu, a także wynagrodzenie za współpracę. Współpraca z nami to doskonała okazja do rozwoju swojego profilu na Instagramie i Facebooku, kanału na YouTube oraz poszerzenia swoich horyzontów w dziedzinie mody i stylizacji.

Jeśli jesteś zainteresowana współpracą z eSukienki, prześlij nam swoje portfolio oraz krótkie uzasadnienie, dlaczego to właśnie Ty powinieneś/naś być naszym nowym partnerem na adres [email protected]. Czekamy na Ciebie!